17 May 21
Event Time
15:30
(Europe/Warsaw)
Your Time Zone
Polish
2 hours
Online Event
Event type
Webinar
Topic
Other
Paid event
ICF Chapter Member Price :
ICF Global member Price :
Non member Price :

Konsolidacja tożsamości. Zastosowanie Clean Language w coachingu

Zapraszam do przygody z Clean Coaching, którego bazowym narzędziem jest struktura 12 neutralnych pytań, zwanych Clean Language.
Na warsztacie, pokażę, jak stosować Clean Language w pracy z tożsamością klienta. Często manifestuje się m.in ona w potrzebie rekonfiguracji ról, które pełni klient w relacji z JA. Innymi słowy, doświadczymy jak rozpoznać wzajemne zależności, kolizje, sojusze ról, które pełni klient, jakie on im nadaje znaczenie i jak te relacje na siebie wzajemnie wpływają. A wszystko po to, by klient mógł zaktualizować obraz siebie.
Zaprezentuję modelową strukturę zadawania pytań w takim procesie, tak aby każdy, coach nawet nie znający Clean Coaching, mógł zastosować to narzędzie w procesie coachingowym.
Zapraszam coachów, którzy są gotowi na doświadczanie. Przewiduje pracę w trójkach i parach coachingowych, Jeśli nie jesteś coachem, nie szkodzi, podam szczegółowy protokół, który Cię poprowadzi przez to doświadczenie.

Event schedule or other information/comments
UWAGA! Zapisy wyłącznie przez stronę https://icf.org.pl/produkt/konsolidacja-tozsamosci-zastosowanie-clean-language-w-coachingu/
Maximum participants: 100
Type of coaching:
Best coaching practice
Remaining: 100
CCE UNITS by type:   
CC : 0    RD : 0
Number of events : 0
Number of languages : 0