15 May 24
Event Time
16:30
(Europe/Warsaw)
Your Time Zone
Polish
2 hours
Online Event
Event type
Webinar
Topic
Coaching science
Free Event

Po co coachowi (neuro)nauka? – Magdalena Giec, MCC ICF

W erze postępu technologicznego, sztucznej inteligencji i nieustającego przyspieszenia, klienci będą cenić w coachach stabilność. W nieustannie zmieniającym się świecie, coachowie mogą oprzeć się na biologii.
Sposób, w jaki wyznaczamy sobie cele, motywujemy się do ich osiągnięcia i kreatywnie szukamy rozwiązań, z biologicznego punktu widzenia nie zmienił się wcale od setek tysięcy lat.
W szybko ewoluującym krajobrazie technologicznym, to trwałe połączenie z naszą biologią służy jako niezawodny punkt odniesienia dla coachów i ich klientów. Sponsorami tego wykładu będą Norepinefryna, Acetylocholina, Kortyzol, Tlenek Azotu, Oksytocyna, Dopamina, Serotonina, Wdech i Wydech, Sieć Istotności, Sieć Spoczynkowa, Sieć Wykonawcza, Neuroplastyczność, Samoświadomość, Empatia, Ucieleśnienie i Flow. (Pełen opis Prelegentki i warsztatu na stronie: https://icf.org.pl/international-coaching-week-2024/)

Event schedule or other information/comments
Zapisy przez stronę internetową ICF Polska:
https://icf.org.pl/international-coaching-week-2024/
Maximum participants: 100
Type of coaching:
Creating Safe Spaces in Coaching
CCE UNITS by type:   
CC : 0    RD : 2
Number of events : 1086
Number of languages : 30