Coaching jako narzędzie zarządzania stresem – Dagmara Nowicka, PCC ICF
Cel warsztatu: Przekazanie wiedzy na temat działania stresu na nasz organizm oraz pokazanie uczestnikom jak wykorzystać coaching do radzenia sobie ze stresem.
O warsztacie: Podczas warsztatu każdy uczestnik będzie mógł poszukać swojej drogi ułatwiającej radzenie sobie ze stresem przy wykorzystaniu coachingu.
Uczestnicy dowiedzą się jaki ma na nas wpływ stres i po co tak naprawdę potrzebny jest balans w życiu?
Będzie przestrzeń na przyjrzenie się, co dobrego daje nam stres i jakie są zagrożenia wynikające z działania stresu na organizm ludzki?
Przyjrzymy się swojej obecnej sytuacji w życiu. Będzie czas na zatrzymanie się i uważność dla swojego Ja.
Będzie czas na poszukanie odpowiedzi na pytania dotyczące, które obszary naszego życia są najważniejsze i co sprawia, że pojawia się stres?
Przeprowadzimy ćwiczenie podczas, którego będzie przestrzeń na poszukanie własnej drogi wzmacniającej harmonię w naszym życiu i tym samym radzenie sobie ze stresem.
Health & wellness coaching
CC : RD :